Senior Test Manager

Jelenleg egy tapasztalt Senior Test Managert keresünk, aki irányítja és fejleszti tesztelési folyamatainkat, biztosítva ezzel megbízóink megoldásainak magas színvonalát.

Ez a szerep izgalmas lehetőséget kínál arra, hogy részese légy a digitális mindennapjaink és a hazai energetika jövőjének. Legyél Te a minőség záloga!

Budapesten a Kolosi tér közelében található irodánk, de mindennapjaink nagy részét távmunkában végezzük.

Képzettségek, készségek, amikkel jó, ha rendelkezel:

  • Befejezett felsőfokú (bármilyen főiskolai, egyetemi BA, MS) végzettség.

  • Legalább 5 év releváns tapasztalat szoftvertesztelésben

  • Kiváló vezetői és kommunikációs készségek

  • Mélyreható ismeretek a tesztelési módszertanokban és eszközökben

  • Képesség a tesztelési folyamatok tervezésére és optimalizálására

  • Erős problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód

  • A részletekre való odafigyelés és az önálló munkavégzés képessége,

  • Erős kommunikációs és prezentációs készség magyar anyanyelven, mert partnereink a hazai cégek és intézmények legjavát adják,

  • Csapatmunka és a kooperatív együtt gondolkodás.

Előnyt jelent, ha:

  • A közigazgatási vagy energetikai ágazatban szerzett tapasztalatod van,

  • Projektmenedzsment tapasztalat

  • Ismeretek automatizált tesztelési keretrendszerekben

  • Tapasztalat tesztelési folyamatok agilis integrációjában

  • Folyamatos integráció és folyamatos kiszállítás (CI/CD) rendszerek ismerete

  • Angol nyelvtudás

Napi feladataid lesznek:

  • A tesztelési stratégiák kialakítása és végrehajtása

  • A tesztelési csapat irányítása és mentorálása

  • Tesztelési terv készítése és a tesztesetek menedzselése

  • Tesztelési eredmények elemzése és jelentések készítése

  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és az üzleti elemzőkkel

  • Részt vesz az agilis ceremóniákon, például sprinttervezésen, napi stand-upokon és retrospektíveken, de otthonosan mozog a vízesés módszertanú munkavégzésben is

A növekedésünkkel együtt jár a lehetőség is: mindennapjainkat és céljainkat közösen alakítjuk. Meghallgatjuk egymást, és megbeszéljük hogyan fejlődhetünk együtt mindezek elérésért.  Készen állsz arra, hogy csapatunk tagjaként egymást segítve nézzünk szembe a kihívásokkal és olyan megoldásokat találjunk, amelyekkel mindkettőnk egyaránt fejlődik?

Csatlakozz hozzánk, és legyél része egy izgalmas, innovatív projektekkel foglalkozó összetartó, lelkes csapatnak!