Senior Software Test Engineer

Jelenleg Senior Tesztmérnököket keresünk csapatunkba, akik szenvedélyesen követik a technológiai újításokat és szeretnek részt venni a digitális megoldások életciklusának minden szakaszában.

Az ideális jelöltünk felelős lesz projektjeink manuális/automata tesztelésének megvalósításáért és végrehajtásáért. Ez a szerep izgalmas lehetőséget kínál arra, hogy részese légy digitális mindennapjaink és a hazai energetika jövőjének.

Budapesten a Kolosi tér közelében található irodánk, de mindennapjaink nagy részét távmunkában végezzük.

Képzettségek, készségek, amikkel jó, ha rendelkezel:

  • Befejezett felsőfokú (bármilyen főiskolai, egyetemi BA, MS) végzettség.

  • Legalább 4-5 év releváns szakmai tapasztalat a tesztelés és minőségbiztosítási módszertan területén,

  • Ismeretek az automata tesztelő eszközökben (pl. Selenium, Appium, stb.),

  • Erős tudás és tapasztalat a tesztvégrehajtás, szoftvertesztelés és teszteset-készítés terén,

  • Képesség a tesztelési tevékenységek hatékony és eredményes elvégzésére,

  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség,

  • A részletekre való odafigyelés és az önálló munkavégzés képessége,

  • Erős kommunikációs készség magyar anyanyelven, mert partnereink a hazai cégek és intézmények legjavát adják,

  • Csapatmunka és a kooperatív együtt gondolkodás,

  • Precíz dokumentációs készség.

Előnyt jelent, ha:

  • A közigazgatási vagy energetikai ágazatban szerzett tapasztalatod van,

  • Előnyt jelentenek a vonatkozó tanúsítványok (pl. ISTQB Certified Tester),

  • Mobilalkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat (iOS, Android),

  • Agilis / Scrum fejlesztési folyamatban való munkavégzésben szerzett tapasztalat,

  • Programozási nyelvek, például Java, Python vagy JavaScript ismerete.

  • A webes technológiák (HTML, CSS, JavaScript) API-k ismerete.

  • Tapasztalat API tesztelésben

  • Folyamatjavítási projektekben való részvétel.

  • Verziókezelő rendszerek (pl. Git) és CI/CD ismerete.

  • Angol nyelvtudás

Napi feladataid lesznek:

  • Automata tesztek tervezése, kivitelezése és dokumentálása.

  • Hibaanalízis és hibajavítás.

  • Együttműködés a fejlesztőkkel és a projektmenedzserekkel a minőség folyamatos javítása érdekében.

  • Részt vesz az agilis ceremóniákon, például sprinttervezésen, napi stand-upokon és retrospektíveken, de otthonosan mozog a vízesés módszertanú munkavégzésben is

  • Hozzájáruli minőségbiztosítási folyamataink és eszközeink folyamatos fejlesztéséhez.

A növekedésünkkel együtt jár a lehetőség is: mindennapjainkat és céljainkat közösen alakítjuk. Meghallgatjuk egymást, és megbeszéljük hogyan fejlődhetünk együtt mindezek elérésért. Készen állsz arra, hogy csapatunk tagjaként egymást segítve nézzünk szembe a kihívásokkal és olyan megoldásokat találjunk, amelyekkel mindkettőnk egyaránt fejlődik?