Business Analyst - QA tapasztalattal

Jelenleg IT Business Analystot keresünk minőségbiztosítási/tesztelési tapasztalattal, aki szeretne részt venni különféle szoftverfejlesztési és tesztelési projektekben és hozzájárulni ügyfeleink digitális útjának alakításához.

Ez a szerep izgalmas lehetőséget kínál arra, hogy részese légy a digitális mindennapjaink és a hazai energetika jövőjének.

Budapesten a Kolosi tér közelében található irodánk, de mindennapjaink nagy részét távmunkában végezzük.

Képzettségek, készségek, amikkel jó, ha rendelkezel:

  • Befejezett felsőfokú (bármilyen főiskolai, egyetemi BA, MS) végzettség.

  • Legalább 3 év releváns tapasztalat IT szoftvertesztelési vagy minőségbiztosítási projekteken.

  • Erős analitikai és problémamegoldó készségek

  • Mélyreható ismeretek az üzleti folyamatok és rendszerek területén

  • Tapasztalat üzleti követelmények elemzésében és specifikációk készítésében

  • A részletekre való odafigyelés és az önálló munkavégzés képessége,

  • Erős kommunikációs és prezentációs készség magyar anyanyelven, mert partnereink a hazai cégek és intézmények legjavát adják,

  • Csapatmunka és a kooperatív együtt gondolkodás

Előnyt jelent, ha:

  • A közigazgatási vagy energetikai ágazatban szerzett tapasztalatod van

  • Projektmenedzsment tapasztalat

  • Ismeretek agilis módszertanokban (pl. Scrum, Kanban)

  • Adatbázis-kezelési és SQL ismeretek

  • Tapasztalat üzleti intelligencia eszközökkel (pl. Power BI, Tableau)

  • Angol nyelvtudás

  • ISTQB vizsga

Napi feladataid lesznek:

  • Üzleti követelmények felmérése és elemzése

  • Részvétel a szoftverfejlesztési ciklus minden szakaszában

  • Kommunikáció az ügyfelekkel és a fejlesztőcsapattal

  • Javaslatok kidolgozása az üzleti folyamatok optimalizálására

  • Dokumentációk és jelentések készítése

  • Részt vesz az agilis ceremóniákon, például sprinttervezésen, napi stand-upokon és retrospektíveken, de otthonosan mozog a vízesés módszertanú munkavégzésben is

A növekedésünkkel együtt jár a lehetőség is: mindennapjainkat és céljainkat közösen alakítjuk. Meghallgatjuk egymást, és megbeszéljük hogyan fejlődhetünk együtt mindezek elérésért.  Készen állsz arra, hogy csapatunk tagjaként egymást segítve nézzünk szembe a kihívásokkal és olyan megoldásokat találjunk, amelyekkel mindkettőnk egyaránt fejlődik?

Csatlakozz hozzánk, és legyél része egy izgalmas, innovatív projektekkel foglalkozó összetartó, lelkes csapatnak!